Oficiálna stránka klubu


Kniha návštev

Dátum: 14.12.2017

Vložil: Jela Marková Žilina

Titulok: Čaučau v núdzi

Videla som fotku psíka-zhodou okolnosti to je eurasier a nie čau,ktorý hľadá nový domov.Uvažovala som o tom,že by som v budúcnosti rada pomohla nejakému čauovi,tak ako som pomohla samojedici ktorú už mám 6 rokov hoci je to pes vlastne pracovný mám ju v byte v paneláku.

—————

Dátum: 13.12.2017

Vložil: Jela Marková

Titulok: Nemastné,neslané.

Už som sem písala,no ešte pridám jeden príspevok.Podľa mňa by sa týmto stránkam malo dať nejaké spestrenie,oživiť to nielen peknými fotkami,ale aj nejakým dejom,či už z výstavných kruhov,bonitacie,ale aj zážtkami majitelov čauov.Proste dať stránkam "život"

—————

Dátum: 13.12.2017

Vložil: Marek

Titulok: Re:Nemastné,neslané.

Ďakujeme za dotazy, spravíme všetko pre zlepšenie

—————

Dátum: 13.12.2017

Vložil: Jela Marková

Titulok: Nie sú na SK ch stanice?

Dobrý deň.Navšívila som Vaše stránky a chýba tu napr.zoznam chovat.staníc tohto zaujímavého plemena na Slovensku.Alebo sa čauíci prestali chovať?

—————

Dátum: 09.05.2012

Vložil: Marie Kůrová

Titulok: Naše nové web. stránky

Pěkné, moc pěkné. Velká pochvala a také poděkování jejich tvůrci. Je to hezká reprezentace nejen našeho Klubu, ale také našich čauíků. Jen bych měla jeden návrh: standard plemene by měl být uveden samostatně. Je možné to změnit? Ale v každém případě jsou jen slova chvály příliš málo od jednoho člověka. Doufám, že se ke mně připojí další, komu se budou stránečky líbit......
Marie Kůrová
chov. st. "z Rontu-Aru"

—————