Kniha návštev

Titulok: Chovatelia Vložil: E.G. Dátum: 02.01.2019

Kde sa stratilI chovatelia zo slovenska?Ako je možne že z takeho početneho klubu nezostalo vôbedz nič ,čo sa stalo?Prečo to prestalo fungova?Nechapem z čoho klub žije .malo by sa uvažovat o neakej zmene a znova oživit klub. s pozdravom váš sledovateľ

Titulok: Re:Chovatelia Vložil: SKPaCHPP CHOW-CHOW Dátum: 05.01.2019

Dobrý deň. Klub v súčasnosti funguje aj keď s menším počtom chovateľov. V súčasnosti na Slovensku žijú skôr chovatelia, ktorí svoje psíky chovajú ako domácich miláčikov a spoločníkov a nevyvíjajú chovateľskú činnosť. Máme tu mnoho kvalitných psov a sučiek zo zahraničných chovov. Tešíme sa každoročne spoločným stretnutiam na našej klubovej výstave, kde sa zúčastňuje približne 30 psov z našej krajiny aj okolitých štátov. Určite máme čo ukázať a aj tak robíme. V roku 2019 nás veríme prekvapia aj prvé šteniatka odchované po dlhom čase v Slovenskej republike. Držíme palce chovateľom, ktorí sa rozhodli obohatiť náš klub o takéto milé prekvapenie. Je pravdou, že táto stránka má skôr informačný charakter a poskytuje informácie o základných podmienkach chovu plemena ako aj kontaktných údajoch. Musíte nám odpustiť, že tu nie je mnoho fotografií, no kapacita stránky nám nepovoľuje viac fotografických príspevkov. Nepracujeme s veľkým rozpočtom, preto sú naše priority skôr osobné stretnutia chovateľov na výstavách ako investície do drahšej stránky. Aktuálne príspevky nájdete skôr na sociálnej sieti facebook.
Klub financujeme prevažne z členských príspevkov a štartovacích príspevkov za klubové výstavy, no tešíme sa aj podpore Únie kynologických klubov, ktorá zastrešuje náš klub pod SKJ. Vďaka tejto podpore je možné pozývať na výstavy špecializovaných rozhodcov pre naše plemeno, čo prináša na slovenský klub už prvé ovocie. Za posledné roky bola naša výstava hodnotená ako tretia najlepšia v Európe (hneď po Taliansku a Holansku). Navštevujú nás pravidelne chovatelia zo siedmich krajín a my ich radi privítame. Niet nad osobný kontakt chovateľov medzi sebou. V tomto roku usporadúvame klubový výstavu posledný aprílový víkend na ranci Nový Dvor Malý Lapáš. Ponuku posudzovať prijal pán Paolo Gusbetti zo Švajčiarka, popredný chovateľ a uznávaná autorita vo svete chovateľov nášho plemena. Druhým podujatím, na ktorom sa podielame spoločne s ďalšími chovateľskými klubmi bude usporiadané v mesiaci september na Seneckých jazerách pod názvom EPEIROS CUP. Bude to víkend plný odborných prednášok o zdraví, chove, štandardoch, etológii, povahových testov, stretnutí priateľov. Súčasťou bude aj spoločenský večer a samozrejme výstava psov. Radi Vás medzi nami privítame.
Vďaka za to, že vám leží na srdci osud tohto úžasného plemena, Privítame každý podnet, ako by mohla byť zlepšená propagácia plemena a činnosť klubu.

Titulok: Re:Re:Chovatelia Vložil: xx Dátum: 06.01.2019

Riadna kravina co tu pises sam tomu neveris

Titulok: Re:Re:Re:Chovatelia Vložil: SKPaCHPP CHOW-CHOW Dátum: 07.01.2019

Vidím že máš svoj názor skús napísať návod na zlepšenie.

Titulok: Re:Re:Re:Chovatelia Vložil: Soňa Slebodníková Dátum: 07.01.2019

Stojime si za kazdym slovom. Je jednoduche kohokolvek posudit a odsudit. Vy zrejme nie ste partner pre slusnu diskusiu. Skryvat sa za anonymne skratky a urazat pracu tych, co pre plemeno skutocne pracuju, tak tomu vravim hrdinstvo a zapalenie sa pre vec. Prajeme pekny den.

Titulok: Nájdem kratkosrstého? Vložil: FORTEČKA Dátum: 16.12.2017

Pekný deň,chová niekto vo Vašom klube aj krátkosrsté,alebo,mal niekto vo vrhu?Mala by som záujem o krátkosrsté šteniatko.

Titulok: Re:Nájdem kratkosrstého? Vložil: Marek Dátum: 16.12.2017

Pekný deň prajem, momentálne nie, no naši známy v zahraničí áno, v prípade záujmu vieme pomôcť

Titulok: Čaučau v núdzi Vložil: Jela Marková Žilina Dátum: 14.12.2017

Videla som fotku psíka-zhodou okolnosti to je eurasier a nie čau,ktorý hľadá nový domov.Uvažovala som o tom,že by som v budúcnosti rada pomohla nejakému čauovi,tak ako som pomohla samojedici ktorú už mám 6 rokov hoci je to pes vlastne pracovný mám ju v byte v paneláku.

Titulok: Nemastné,neslané. Vložil: Jela Marková Dátum: 13.12.2017

Už som sem písala,no ešte pridám jeden príspevok.Podľa mňa by sa týmto stránkam malo dať nejaké spestrenie,oživiť to nielen peknými fotkami,ale aj nejakým dejom,či už z výstavných kruhov,bonitacie,ale aj zážtkami majitelov čauov.Proste dať stránkam "život"

Titulok: Re:Nemastné,neslané. Vložil: Marek Dátum: 13.12.2017

Ďakujeme za dotazy, spravíme všetko pre zlepšenie

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok